HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Global bir marka olma özelliğine sahip bir rent a car markasıdır. Dubai24 Rent A Car?ı diğer markalardan ayıran en önemli özelliği, müşterilerinin konfor, güven, memnuniyet ve mutluluğunu düşünerek, müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile karşılıklı anlayışa dayalı bir sistem geliştirerek, günlük, dönemsel ve uzun dönem araç kiralama alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kısa dönemde araç kiralama alanında farklı ve çözüm odaklı bir anlayışla sektöre yeni bir soluk getirmeyi başarmış ve bu başarıyı günden güne zirveye taşımaya devam eden Dubai Rent A Car, araç kiralama sürecinin her adımında güven, destek ve müşterilerimizin talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, ürün ve hizmet anlayışımızı günden güne geliştirmeye devam ediyoruz.

Araç kiralama sektöründe, müşterilerimize karşı, zamanında teslim, araç temizliği, istenilen türde araç, farklı bütçelere hitap edebilen fiyat skalası ve zengin araç filosu (sedan, hatchback, MPV, SUV) gibi alternatifleri manuel veya otomatik vites, benzin/dizel motor seçenekleri ve farklı zamanlarda bir alternatif olarak sunduğumuz avantajlı kampanyalarımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Aşağı Eğlence Mah. General Dr. Tevfik Sağlam Cad. Fatih Çarşısı No:59/36 KEÇİÖREN/ANKARA

+90 541 460 85 91

Dubai 24 Oto Kiralama - Ankara Oto Kiralama © 2018 // Yazılım Entegre  e-dizayner